SITE RÉSERVÉ AUX PROFESSIONNELS DE LA COMMUNICATION PAR L’OBJET hello@eurofacto.com / 01 84 20 05 68
Oyster knife
Tarifs exclusifs revendeurMe connecter pour voir les prixClassic oyster knife with guard
Round varnished natural wood handle
Stainless steel blade
Handwash only
Made in France
| Product reference | C380 |
|---|---|
| Material | Wood |
| Colour | Natural |
| Size | 140x49x34cm |
| Weight | 40g |
| Marking | Laser engraving, Pad printing |
| Max. printing area | 40x8mm (manche) |
| Delivery time | 3 weeks after proof approval |
| MOQ | 100 pcs |
| Origin | France |
C380
Delivery costs
Valid for delivery to 1 point in mainland France (indicative price ex. VAT) :
100 lancettes : 18 €
250 lancettes : 20 €
500 lancettes : 28 €
1000 lancettes : 40 €











