SITE RÉSERVÉ AUX PROFESSIONNELS DE LA COMMUNICATION PAR L’OBJET hello@eurofacto.com / 01 84 20 05 68
Big wooden shoehorn
Tarifs exclusifs revendeurMe connecter pour voir les prixVarnished natural beech wood, with hole and knotted hanging strap
Ergonomic shape with smooth, rounded edges
| Product reference | A266 |
|---|---|
| Material | Wood |
| Colour | Natural |
| Size | 370x36x10mm |
| Weight | 50g |
| MOQ | 100 pcs |
| Marking | No marking, Laser engraving |
| Max. printing area | 50x10mm |
| Delivery time | 3 à 5 semaines après accord BAT (selon la quantité) |
| Origin | Europe |
A266
Delivery costs
Valid for delivery to 1 point in mainland France (indicative price ex. VAT) :
100 chausse-pieds : 25 €
250 chausse-pieds : 40 €
500 chausse-pieds : 70 €
1000 chausse-pieds : 120 €









