SITE RÉSERVÉ AUX PROFESSIONNELS DE LA COMMUNICATION PAR L’OBJET hello@eurofacto.com / 01 84 20 05 68
Chopping board 24x16cm
Tarifs exclusifs revendeurMe connecter pour voir les prixColoured plastic (PP) material
With grab handle and non-slip feet
Flow trough around the board
Other available sizes: 31x20cm and 38x24cm
| Product reference | A180 |
|---|---|
| Colour | Gris clair, Gris foncé, Framboise, Vert pistache, Blanc, Bleu, Jaune |
| Material | Plastic |
| Size | 245x160x6,3mm |
| Weight | 190g |
| Packing | Box of 48pcs |
| Delivery time | 5 weeks after proof approval |
| Printing colours | 1 to 2 colours max. |
| MOQ | 250 pcs |
| Origin | Poland |
| Max. printing area | 20x10mm |
A180
Delivery costs
Valid for delivery to 1 point in mainland France (indicative price ex. VAT) :
250 planches : 70 €
500 planches : 130 €
1000 planches : 240 €
2500 planches : 350 €













