SITE RÉSERVÉ AUX PROFESSIONNELS DE LA COMMUNICATION PAR L’OBJET hello@eurofacto.com / 01 84 20 05 68
Wooden egg cup
Tarifs exclusifs revendeurMe connecter pour voir les prixCorps en bois de hêtre naturel
Cup suitable for standard size eggs
Handwash only
| Product reference | A121 |
|---|---|
| Colour | Natural |
| Material | Wood |
| Size | approx. 45x50mm |
| Weight | 30g |
| Delivery time | 4 to 6 weeks after proof approval |
| Marking | No marking, Laser engraving |
| Max. printing area | 15x15mm |
| MOQ | 300 pcs |
| Origin | Czech Republic |
A121
Frais de port 1
Valid for delivery to 1 point in mainland France (indicative price ex. VAT) :
300 coquetiers : 25 €
500 coquetiers : 35 €
1000 coquetiers : 60 €
2500 coquetiers : 117 €







