SITE RÉSERVÉ AUX PROFESSIONNELS DE LA COMMUNICATION PAR L’OBJET hello@eurofacto.com / 01 84 20 05 68
Honey spoon
Tarifs exclusifs revendeurMe connecter pour voir les prixSolid and natural beech wood, FSC certified
Classic and durable model, mid-size
Length 13cm
Handwash only
On request, other sizes may be available
| Product reference | A122 |
|---|---|
| Colour | Natural |
| Material | Wood |
| Size | 130x21mm |
| Weight | 20g |
| Delivery time | 3 à 5 semaines après accord BAT (selon la quantité) |
| Marking | No marking, Laser engraving |
| Max. printing area | 20x6mm |
| MOQ | 100 pcs |
| Origin | Czech Republic |
Delivery costs
Valid for delivery to 1 point in mainland France (indicative price ex. VAT) :
< 300 cuillères : 15 €
300 cuillères : 20 €
500 cuillères : 30 €
1.000 cuillères : 50 €
2.500 cuillères : 100 €









