SITE RÉSERVÉ AUX PROFESSIONNELS DE LA COMMUNICATION PAR L’OBJET hello@eurofacto.com / 01 84 20 05 68
Wooden cocktail muddler
Tarifs exclusifs revendeurMe connecter pour voir les prixCorps en bois de hêtre non traité
Compatible avec le contact alimentaire
Handwash only
| Product reference | A268 |
|---|---|
| Material | Wood |
| Colour | Natural |
| Size | 220x33x33mm |
| Weight | 70g |
| Marking | No marking, Laser engraving |
| Max. printing area | 40x10mm |
| Delivery time | 3 weeks after proof approval |
| MOQ | 100 pcs |
| Origin | Czech Republic |
A268
Delivery costs
Valid for delivery to 1 point in mainland France (indicative price ex. VAT) :
100 pilons : 20 €
250 pilons : 34 €
500 pilons : 57 €
1000 pilons : 85 €









