SITE RÉSERVÉ AUX PROFESSIONNELS DE LA COMMUNICATION PAR L’OBJET hello@eurofacto.com / 01 84 20 05 68
Universal brush
Tarifs exclusifs revendeurMe connecter pour voir les prixScrubbing brush made of untreated beech wood and 100% natural fiber bristles.
Multipurpose brush for effective cleaning of any type of surface.
S shape for an ergonomic grip.
| Product reference | A272 |
|---|---|
| Material | Wood |
| Colour | Natural |
| Size | 210x55x40mm |
| Weight | 170g |
| Marking | No marking, Laser engraving |
| Max. printing area | 50x20mm |
| Delivery time | 3 weeks after proof approval |
| MOQ | 100 pcs |
| Origin | Germany |
A272
Delivery costs
Valid for delivery to 1 point in mainland France (indicative price ex. VAT) :
100 brosses : 20 €
250 brosses : 40 €
500 brosses : 70 €
1000 brosses : 120 €









