SITE RÉSERVÉ AUX PROFESSIONNELS DE LA COMMUNICATION PAR L’OBJET hello@eurofacto.com / 01 84 20 05 68
Chopping board 38x24cm
Tarifs exclusifs revendeurMe connecter pour voir les prixColoured plastic (PP) material
With grab handle and non-slip feet
Flow trough around the board
Other available sizes: 24x16cm and 31x20cm
| Product reference | A182 |
|---|---|
| Colour | Blanc, Bleu, Gris, Jaune, Noir, Rouge, Vert |
| Material | Plastic |
| Size | 385x240x6,6mm |
| Weight | 600g |
| Packing | Box of 20pcs |
| Delivery time | 5 weeks after proof approval |
| Printing colours | 1 to 2 colours max. |
| MOQ | 100 pcs |
| Origin | Poland |
| Max. printing area | 20x10mm |
A182











