SITE RÉSERVÉ AUX PROFESSIONNELS DE LA COMMUNICATION PAR L’OBJET hello@eurofacto.com / 01 84 20 05 68
Plastic spoon 15cm
Tarifs exclusifs revendeurMe connecter pour voir les prixPlastic material (SAN) compatible with food contact
Thick body, coloured and shiny, edgeless
Printing on the handle
| Product reference | A173 |
|---|---|
| Colour | White, Blue, Light blue, Cream, Yellow, Black, Orange, Plum, Pink, Res, Green, Light green |
| Material | Plastic |
| Size | 150x33x14mm |
| Weight | 6g |
| Delivery time | 5 weeks after proof approval |
| Printing colours | 1 to 2 colours max. |
| MOQ | 2.500 pcs |
| Origin | Poland |
| Max. printing area | 40x6mm |
A173
Delivery costs
Valid for delivery to 1 point in mainland France (indicative price ex. VAT) :
2.500 cuillères : 28 €
5.000 cuillères : 45 €
10.000 cuillères : 68 €
20.000 cuillères : 110 €















