SITE RÉSERVÉ AUX PROFESSIONNELS DE LA COMMUNICATION PAR L’OBJET hello@eurofacto.com / 01 84 20 05 68
Square paper dish
Tarifs exclusifs revendeurMe connecter pour voir les prixWhite paper dish printed on 1 side (front)
260gsm paper with protective varnish
Finishing and printing inks certified compatible with food contact
Also available in rectangular (24x13cm) and round shape (17cm or 23cm diam.)
| Product reference | A153 |
|---|---|
| Colour | White |
| Material | Paper |
| Size | 20x20cm |
| Weight | 5g |
| Packing | 50pcs bags |
| Delivery time | 3 weeks after proof approval |
| Marking | Fullcolour digital printing |
| Printing colours | Fullcolour |
| Max. printing area | 145x145mm |
| MOQ | 1.000 pcs |
| Origin | Germany, Netherlands |
Delivery costs
Valid for delivery to 1 point in mainland France
300 assiettes carrées : 18€
500 assiettes carrées : 20€
1000 assiettes carrées : 25€
2000 assiettes carrées : 40€
3000 assiettes carrées : 57€
5000 assiettes carrées : 90€











