SITE RÉSERVÉ AUX PROFESSIONNELS DE LA COMMUNICATION PAR L’OBJET hello@eurofacto.com / 01 84 20 05 68
Gardening hatchet 36cm
Tarifs exclusifs revendeurMe connecter pour voir les prixSmall hand axe
Varnished solid wood handle
Metal head, with blade protection
| Product reference | A220 |
|---|---|
| Colour | Natural |
| Material | Wood, Metal |
| Size | 36x17cm |
| Weight | 800g |
| Packing | Per set of 10pcs, on pallets |
| Delivery time | 4 weeks after proof approval |
| Marking | No marking, 1-colour padprint, Laser engraving |
| Printing colours | 1 to 2 colours max. |
| MOQ | 200 pcs |
| Origin | Poland |
| Max. printing area | 60x15mm |
A220




