SITE RÉSERVÉ AUX PROFESSIONNELS DE LA COMMUNICATION PAR L’OBJET hello@eurofacto.com / 01 84 20 05 68
Hand dibber
Tarifs exclusifs revendeurMe connecter pour voir les prixSolid varnished wood handle with hanging hole
Black lacquered metal head
| Product reference | A225 |
|---|---|
| Colour | Black |
| Material | Wood, Metal |
| Size | 250x40mm |
| Weight | 110g |
| Packing | Per packs of 5pcs, on pallets |
| Delivery time | 4 weeks after proof approval |
| Marking | No marking, 1-colour padprint, Laser engraving |
| Printing colours | 1 to 2 colours max. |
| MOQ | 300 pcs |
| Origin | Poland |
| Max. printing area | 35x12mm |
A225




