SITE RÉSERVÉ AUX PROFESSIONNELS DE LA COMMUNICATION PAR L’OBJET hello@eurofacto.com / 01 84 20 05 68
Apple corer
Tarifs exclusifs revendeurMe connecter pour voir les prixVarnished beech wood handle and stainless steel structure
Handwash only
| Product reference | A273 |
|---|---|
| Material | Wood |
| Colour | Natural |
| Size | 165x20x20mm |
| Weight | 33g |
| Marking | No marking, Laser engraving |
| Max. printing area | 40x6mm |
| Delivery time | 3 weeks after proof approval |
| MOQ | 100 pcs |
| Origin | Germany |
A273
Frais de port 1
Valid for delivery to 1 point in mainland France (indicative price ex. VAT) :
250 vide-pomme : 20 €
500 vide-pomme : 25 €
1000 vide-pomme : 35 €
2500 vide-pomme : 60 €











