SITE RÉSERVÉ AUX PROFESSIONNELS DE LA COMMUNICATION PAR L’OBJET hello@eurofacto.com / 01 84 20 05 68
Little wooden shoehorn
Tarifs exclusifs revendeurMe connecter pour voir les prixVarnished natural beech wood, with hole at the end of the handle
Ergonomic shape with smooth, rounded edges
| Product reference | A265 |
|---|---|
| Material | Wood |
| Colour | Natural |
| Size | 155x36x10mm |
| Weight | 30g |
| MOQ | 100 pcs |
| Marking | No marking, Laser engraving |
| Max. printing area | 30x15mm |
| Delivery time | 3 weeks after proof approval |
| Origin | Europe |
A265
Delivery costs
Valid for delivery to 1 point in mainland France (indicative price ex. VAT) :
100 chausse-pieds : 20 €
250 chausse-pieds : 30 €
500 chausse-pieds : 42 €
1000 chausse-pieds : 65 €









